Kontak AVIMA

Verkoopsnavrae

Tegniese navrae

Paul Roux

Besturende Direkteur / Nasionale Verkope / Afrika
paul@avima.co.za
+27 82 452 6865

Jan de Klerk

Nasionale Verkope
jan@avima.co.za
+27 84 470 0730

Jan-Willem Mouton - Suid

Verkope: Suidelike streek
JW@avima.co.za
+27 72 319 3418

De Wet Fourie - Sentraal

Verkope: Sentrale streek
Dewet@avima.co.za
+27 84 264 1332

Charl Kotze - Noord

Verkope: Noordelike streek
charl@avima.co.za
+27 83 562 7685

Tian Schutte

Tegniese navrae
tian@avima.co.za
+27 82 338 9859

Heinrich Jacobs

Tegniese navrae
heinrich@avima.co.za
+27 81 884 7855

Verkoopsnavrae

Paul Roux

Besturende Direkteur / Nasionale Verkope / Afrika
paul@avima.co.za
+27 82 452 6865

Jan de Klerk

Nasionale Verkope
jan@avima.co.za
+27 84 470 0730

Jan-Willem Mouton - Suid

Verkope: Suidelike streek
JW@avima.co.za
+27 72 319 3418

De Wet Fourie - Sentraal

Verkope: Sentrale streek
Dewet@avima.co.za
+27 84 264 1332

Charl Kotze - Noord

Verkope: Sentrale streek
charl@avima.co.za
+27 83 562 7685

Tegniese navrae

Tian Schutte

Tegniese navrae
tian@avima.co.za
+27 82 338 9859

Heinrich Jacobs

Tegniese navrae
heinrich@avima.co.za
+27 81 884 7855

Avima

(+27) 11 769 1300

info@avima.co.za

Aschenbergstraat 18,
Chamdor,
Krugersdorp,
Suid-Afrika

Die maatstaf vir 'n

beter toekoms